Aktuální

Vážení rodiče,

ve středu 21.9. bude vypnutá elektřina v Hodějicích i v okolních obcích. Dle předpovědi počasí poklesnou teploty a bude zataženo. Nebude možné v MŠ topit, svítit, nepoteče teplá voda. Nejsou tedy zabezpečeny hygienické podmínky pro pobyt dětí!!! Uvědomujeme si, že pro zaměstnané rodiče by uzavření MŠ způsobilo problém, proto prosíme alespoň Ty rodiče, kteří mohou, aby si nechali dítě doma, nebo alespoň vyzvedli po obědě.

Děkujeme za pochopení.

Vybavenost dětí

Pro pobyt ve třídě:

- pevné papuče (ne pantofle)

- vhodné pohodlné oblečení (tričko, tepláky, zástěrky)

- uzavíratelné pití – označené!!!

Pro pobyt na dvorečku:

- oblečení přizpůsobené počasí a roční době (tepláky, mikina nebo bundička, pokrývka hlavy), boty na písek, vše co lze případně umazat

Pro odpočinek:

mladší děti: pyžamko

předškoláci: malá dětská deka, malý polštářek

Pro hygienu:

- kartáček na zuby

Obsah skříněk:

šatní ramínka, náhradní oblečení (spodní prádlo, tričko, tepláčky, punčocháčky či ponožky), pláštěnka, holínky, děvčátka - hřebínek

Vše podepsané!

Nenosit hračky z domova, děti je během dne někam odloží a p. učitelky je nebudou hledat.

Dále rodiče v průběhu září přinesou:

- 1 balík xeroxového papíru

Bližší informace poskytneme na rodičovské schůzce, která se bude konat ve středu 7. 9. v 15:00h.

Mateřská škola HODĚJICE

Hodějice 235, 684 01 Slavkov u Brna

E-mail: ms.hodejice@seznam.cz
Domů MŠ Hodějice