logotyp

Akce

Akce Únor

POHÁDKOVÝ KARNEVAL

 

V úterý 16.2. si děti přinesou do MŠ masky a po patřičných kosmetických a kostýmových úpravách se všichni zapojíme do našeho karnevalového reje. Budou soutěže, disko, tombola a vše, co ke karnevalu patří.

 

Prosíme rodiče o příspěvky do tomboly, nemusíte nic kupovat, stačí doma přebrat drobné hračky, se kterými si už dítě nehraje (jsou okoukané) a jiným dětem udělají radost.

 

22.2. - 26.2. budou jarní prázdniny, předložíme Vám pod hlavní informační nástěnku seznamy dětí, kde potvrdíte závazně v těchto dnech docházku dětí. Je to nutné pro potřeby stravování, jelikož nevaříme pro školu.

Akce Prosinec

CO NÁS ČEKÁ V PROSINCI:

V úterý 1.12. se všechny děti za doprovodu vánočních koled zapojí do pečení perníčků. Paní kuchařky nám připraví těsto dle osvědčeného receptu a děti budou válet, vykrajovat a zdobit roztodivné tvary. Děti si přinesou zástěrky, nebo jinou ochranu oděvu, obvykle jsme celí od mouky (můžou, kdo má, tak i malé zdobičky).

V pátek 4.12. nás možná navštíví pan Mikuláš, jestli přijde i čert, to bude záležet na tom, jak budou děti hodné!!! Anděl z nebes to bude všechno jistit!!!

V pondělí 7.12. máme naplánovaný workshop, aktivitu podporující polytechnické vzdělávání dětí, „HŘEBÍČKY A KLADÍVKO“ podrobnosti viz plakátek.

Dále se budeme věnovat vánočnímu tvoření, seznamovat děti s tradicemi, zpívání koled a všemu co k vánocům patří. V posledním týdnu snad navštíví naši MŠ i Ježíšek, tak si nazdobíme stromeček a budeme na sebe všichni hodní, abychom ho neodradili.

Po dohodě se zřizovatelem provoz MŠ bude přerušen v době vánočních prázdnin, prázdniny budou zahájeny ve středu 23. prosince a skončí v neděli 3. ledna 2021.

Všichni zaměstnanci přejí všem rodičům a dětem poklidné svátky, radost v rodinném kruhu a jen to nejlepší v Novém roce a snad již bez Covidu!!!!!!

Skvělá zpráva! Objednané fotografování dětí s vánoční tématikou proběhne ve středu 9.12. od 8:00 h. Můžete ráno přivést sourozence na společné foto, poté vyfotíme ostatní děti. Náhled pozadí a cenu máte pod hlavní informační nástěnkou. Nahlaste p.učitelkám, pokud si nepřejete dítě vyfotografovat!

Akce Září

 Ve středu, 9.9. v 15:00 h. proběhne informační schůzka rodičů na školním dvorečku. Pokud by pršelo, přesuneme se do jídelny a žádáme Vás o použití ochranných roušek. Prosíme o účast alespoň jednoho z rodičů dětí, budou Vám sděleny důležité informace o bezhotovostních platbách. Žádáme rodiče, pokud můžete, zúčastněte se bez dětí a nepřivádějte nám další děti a  sourozence. Paní učitelky by Vám měly být k dispozici s informacemi o režimu a provozu ve třídách, tak ať nás neruší velký počet dětí.

 

Ve čtvrtek, 10.9. přijede do naší MŠ oblíbená vypravěčka a herečka, paní profesorka Inka Horáková s pohádkovým vystoupením „Pejsek a kočička“.

Vybíráme 60,-Kč  (plaťte ve třídě svého dítěte p.učitelkám).

 

Třídu Motýlků čeká turistická výprava, termín a cíl ještě upřesníme.

Mateřská škola HODĚJICE

Hodějice 235, 684 01 Slavkov u Brna

Telefon: 544 220 858

E-mail: ms.hodejice@seznam.cz
Domů MŠ Hodějice


Created by © 2009 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, stránky pro školy a školky | Scholastika - projekt webu pro školky