AKCE LISTOPAD

V úterý 8. 11. proběhne v naší MŠ jednorázové orientační logopedické vyšetření logopedem SPC Vyškov. Vážení rodiče, pokud máte zájem, aby Vaše dítě dítě bylo vyšetřeno, zapište jej pod hlavní informáční nástěnkou.

Ve čtvrtek 10. 11. k nám zavítá divadélko ŠIKULKA se třemi pohádkami na téma přátelství a kamarádství.

Vybíráme 70,- Kč.

Ve středu 16. 11.čeká děti zábavné muzikálové vystoupení DĚTSKÝM SRDÍČKŮM, vystoupí sólisté agentury BEL CANTO pod vedením Mgr. Břetislava Vojtůvky.

Akce Listopad perníčky

Ve středu 30.11. budeme s dětmi péct perníčky. Vybavte prosím naše pekaře zástěrkami, či obnošeným tričkem, budou určitě znečištěni od mouky.

Ve čtvrtek 1. 12. navštíví naši MŠ divadélko ROLNIČKY s vánoční pohádkou.
Vybíráme 7O,- Kč.

Akce ŘÍJEN

V úterý 11.10. navštíví naši MŠ divadélko „ROLNIČKY“. Název představení upřesníme.

Vybíráme 70,- Kč.

V pondělí 17.10. u nás proběhne preventivní program Dental Prevention, který má za cíl zlepšit u dětí povědomí o dentální hygieně a naučit správné péči o své zoubky.

V pondělí 24.10. proběhne vánoční fotografování dětí, nezapomeňte na vhodné oblečení. Je možné vyfotit i sourozence, kteří nejsou v naší MŠ, v tom případě je přiveďte na 8:00 h.

V úterý 25.10. od 14:30 h., ještě pořádáme tradiční dílničku s rodiči „DÝŇOHRANÍ“,
už si zajistěte hlavní výtvarný materiál - DÝNI !!!

Přineste si vyřezávací a dlabací nástroj, libovolný výtvarný materiál. Školka také poskytne ze svých zásob. Hlavně pátrejte po inspiraci a těšme se na společná díla s dětmi, která vyzdobí prostor před MŠ.

Akce ZÁŘÍ

Ve středu 7. září zveme rodiče do MŠ od 15:00 h. na první rodičovskou schůzku. Je nutná účast alespoň jednoho zákonného zástupce, budou Vám podány informace o povinných platbách, převezmete si nové variabilní symboly. Žádáme rodiče, aby po dobu schůzky nepřiváděly další sourozence či kamarády dětí. Paní učitelky Vám budou k dispozici pro Vaše dotazy k provozu a dennímu režimu.

V pátek 9. září k nám do MŠ zavítá naše velmi oblíbená vypravěčka pohádek p. profesorka Inka Horáková s vystoupením „Do pohádky za zvířátky“.

VYBÍRÁME 60,- Kč (vybírají p. učitelky)

V úterý 27. září nás navštíví divadélko „Květinka“ s vystoupením motivovaném pravidly chování, s názvem „1,2,3,4,5 domluveno, platí hned“.

VYBÍRÁME 70,- Kč

Mateřská škola HODĚJICE

Hodějice 235, 684 01 Slavkov u Brna

E-mail: ms.hodejice@seznam.cz